कांग्रेस सिद्धार्थनगरका मेयर आकाक्षींको प्रतिबद्धता, ‘टिकट जसले पाए पनि सहयोग गर्छाैँ’

भैरहवा । नेपाली काग्रेंस सिद्धार्थनगर नगरापलीकाका मेयर पदका आकाक्षींहरुले टिकट जसले पाए पनि एक अर्कालाई सहयोग गरी हातेमाले गरेर अगाडी बढ्ने प्रतिबद्धता जनाएका छन् । कांग्रेस सिद्धार्थनगरले आयोजना गरेको कार्यक्रममा बोल्दै मेयरका आकाक्षींहरुले सवै जना मेयरकोलागी योग्य रहेको भन्दै सवैले टिकट पाउन नसक्ने बाध्यतालाई मध्यनजर गर्दै कांग्रेस र गठबन्धनलाई जिताउन लागी पर्ने बताए । मेयरपदमा काग्रेंसबाट सात जना आकाक्षीं छन् । ति मध्ये महासमिती सदस्य दिपक क्षेत्री न्यौपानेले स्वास्थ्य समस्याका कारण आफुु मेयरबाट आफ्नो दावी निकाल्दै टिकट पाउनेलाई सहयोग गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

मेयर पदका आकाक्षीं एवं सविधान सभा सदस्य ईस्तियाक अहमद खानले सवै जना मेयरकोलागी योग्य हुदा हुदै पनि एकजनाले मात्र टिकट पाउने बाध्यत आफुुले बुुझेको र जसले टिकट पाए पनि आफ्नो तर्फबाट कुुनै कसुुर नराखी बिजयी गराउन लागी पर्ने बताए । क्षेत्रिय सभापति एवं मेयरपदका आकाक्षीं शुुसिल गुुरुङ्गले कांग्रेस र गठबन्धनलाई जिताउन मिलेर जानुुको बिकल्प नरहेको भन्दै पार्टीले आकाक्षीं मध्ये जसलाई टिकट दिए पनि आफुुले सहयोग गर्ने बताए ।

त्यस्तै प्रदेश सभा ३ (क) का सभापति एवं मेयरपदका आकाक्षीं सुुरेन्द्रजगं थापाले पनि आकाक्षींहरु सवै बलीया र योग्य रहेको भन्दै टिकट जसले लिए पनि आफुुहरुबिच मनमुुटाव नहुुने बताए । महासमिती सदस्य एवं मेयर पदका उम्मेदवार महेन्द्र कुुमार श्रेष्ठले पनि एकले अर्कालाई सम्मान गर्दै अगाडी बढेको अवस्थामा पछि पनि कुुनै समस्या नआउने र पार्टीले गरेको निर्णयलाई सहयोग गर्ने बताए । निवर्तमान क्षेत्रीय सभापति एवं मेयरपदका आकाक्षीं मातृका प्रशाद यादवले पनि आफुु पार्टीको ईमान्दार सिपाई भएको भन्दै पार्टीको निर्णयलाई सिरोधारण गर्नुुको बिकल्प कसैसगं पनि नरहेको बताए ।

त्यस्तै पुुर्व जिल्ला उपसभापति एवं मेयर पदका आकाक्षीं बिजय सर्माले टिकट आफुुले नपाएको खण्डमा पनि जसले टिकट पाउछ उसलाई जिताउन आफ्नो तर्फबाट कुुनै कसुुर नराख्ने बताए । नगरसभापति कोशिस बहादुुर खड्काले आकाक्षींहरु सवै योग्य र पार्टी प्रति बफादार रहेको औल्याउदै एक अर्कालाई सहयोग गर्ने प्रतिबद्धा सराहर्नीय रहेको बताए । सचिव अनिल केसीको सचांलनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

यो समाचार पढेर तपाईंलाई कस्तो लाग्यो ?

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ताजा समाचार

सम्बन्धित खबर