पुर्ब गृहमन्त्रीले भने ५ दलको प्रधानमन्त्री कोहो हाम्रो केपी ओलि हो : थापा

कार्तिक,३ भैरहवा । पुर्ब गृहमन्त्री निरन्जन थापाले यस पटकको मुद्दा रास्ट्रियताको मुद्दा भएको हुंदा ३ दललाई नै जिताउनु पर्ने बताए । तिन दलले जिते नेपालको प्रधानमन्त्री केपी ओलि हो । ५ दलले चुनाव जिते को हो प्रधानमन्त्री रु थापाले भने, यिनिहरु प्रधानमन्त्रीको कुरामै १ बर्ष लडाइँमा पर्ने मुलुक द्वन्दमा पर्ने बन्धकमा पर्ने हुंदा हामीलाई मत दिनुहोस ।

जसपाका नेता रुपन्देही क्षेत्र नं ३ क प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार महेन्द्र यादवले ३ दलिय उम्मेदवारका उम्मेदवारको बिजय सुनिश्चित भएको बताए । मलाई एक पटक सेवा गर्ने मौका दिनुहोस यदि म तपाईंका बिचमा खरोरुपमा उत्रिएन भने फेरी मत माग्न आउंदिन । यादवले भने ।

सिद्धार्थनगर ४, मायादेवी गाउंपालिका वडा नं ७,८, सियारी गाउंपालिका १, बुटवल उपमहानगर पालिका १४,१५,१६ मा राप्रपा,एमाले र जसपाको वडा प्रचार प्रसार कार्यालय राप्रपाका वरिष्ठ नेता, पुर्ब मन्त्री तथा प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं ३ का उम्मेदवार दिपक बोहरा, जसपाका नेता तथा प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार महेन्द्र यादवले उद्घाटन गरेका थिए ।

नेकपा एमालेका प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य बिश्वराज बराल अनुपले आर्थिक बिकास र समृद्धिका लागि भ्रष्टाचार बिरोधका निम्ति तालमेल भएको बताए ।

सबैले सबैलाई सम्मान गर्दै प्रतिनिधि सभा सदस्यका उम्मेदवार यहीँका उम्मेदवार लाई बिजयी बनाउन आग्रह गरे । गृहमन्त्रीको समुह पद र स्वार्थको निम्ति गठबन्धन छ तर हामी त्यसको बिरोधमा गठबन्धन गरेका हौं ।

राप्रपाका मायादेवी गाउंपालिकाका प्रबक्ता लेख बहादुर खड्का लेखु, राप्रपाका युवा नेता दिपक बिष्ट लगायतले मन्तव्य राखेका थिए ।

यो समाचार पढेर तपाईंलाई कस्तो लाग्यो ?

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ताजा समाचार

सम्बन्धित खबर